Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pewel Mała

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Pewel Mała,śląskie

1 490 000 zł173 m² 8 612,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący 173 m (rok budowy 2002) Na sprzedaż oferujemy zadbany dom wolnostojący, wybudowany w 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Pewel Mała,śląskie

500 000 zł119 m² 4 201,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 613 m²

Dom na sprzedaż - Pewel Mała, gmina Świnna Cena: 500 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: 119 m Powierzchnia działki: 2 613 m Rok budowy: 1958 Stan: do odświeżenia Liczba pokoi: 4 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Na sprzedaż: dom z dużym potencjałem - do generalnego remontu Pewel Mała | cicha i malownicza okolica Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, wymagający generalnego remontu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

115 000 zł700 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-Żywiec.Pewel Mała. Piękne działki budowlane w zielonym zakątku Beskidów.- Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu malowniczo położone działki budowlane znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

150 000 zł954 m² 157,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka inwestycyjna przy drodze wojewódzkiej - Pewel Mała Na sprzedaż działka o powierzchni 954 m położona w miejscowości Pewel Mała, gmina Świnna, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

459 000 zł179,20 m² 2 561,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 536 m²

Dom ze sporą przestrzenią gospodarczą w pięknej lokalizacji, w otoczeniu gór i lasów - Pewel Mała. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

205 000 zł1 600 m² 128,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ogłoszenie właściciela. Działka bez obciążeń. Działka numer 690/2 położona w wśród gór Beskidu Żywieckiego przepiękny widok na Pilsko (rychwałdek, ul. Równa) - idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pewel Mała +2 km

Działka budowlana

Rychwałd

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rychwałd - gmina gilowice! Do sprzedania atrakcyjna - widokowa działka budowlana o pow. 1200m2 - 110.000,00 ZŁ! Teren bardzo dobrze nasłoneczniony - w kształcie zbliżonym do prostokąta -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pewel Mała +5 km

399 000 zł6 805 m² 58,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   wyjątkowa działka budowlana Z widokiem rychwałd, ul. Holnówka 6805 m Na sprzedaż przepięknie położona, duża działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pewel Mała +5 km

150 000 zł1 397 m² 107,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje marzenie o własnym domu w malowniczym Rychwałdzie Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej nr 2385/6 o powierzchni 1397 m , położonej w sercu urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pewel Mała +5 km

100 000 zł1 058 m² 94,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rychwałd k/żywca Działka budowlana ukryta w zielonym zaciszu Oferujemy Państwu możliwość zakupu działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni ok 1058.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pewel Mała +5 km

105 000 zł1 041 m² 100,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rychwałd k/żywca Działka budowlana ukryta w zielonym zaciszu Oferujemy Państwu możliwość zakupu działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni ok 1041.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pewel Mała +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Pewel Mała,śląskie

2 950 000 zł778 m² 3 789,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 160 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek pensjonatowo-usługowy o powierzchni użytkowej 778 m 2 , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pewel Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cisowa

Pewel Mała,śląskie

220 000 zł1 745 m² 126,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Pewli Małej Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1745 m , położoną w malowniczej, cichej okolicy przy ul. Cisowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szewska

Pewel Mała,śląskie

259 000 zł120 m² 2 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Wyjątkowa okazja! Dom w trakcie remontu w malowniczej Pewli Małej Na sprzedaż oferujemy budynek mieszkalny w trakcie remontu, położony na przestronnej działce o powierzchni 971.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

699 000 zł253 m² 2 762,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Pewel mała pow. żywiecki - okazja! nowa niższa cena! Wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. 253 mkw z zaprojektowanym wnętrzem przez właściciela - architekta, położony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

235 000 zł1 768 m² 132,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pewel mała - 6 km od Żywca - działka budowlana o pow. 1768 mkw, szer. ok. 31 m, położona w terenie płaskim z możliwością podziału na 2 części. Na działce studzienka kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Pewel Mała,śląskie

3 000 zł178 m² 16,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego domu położonego w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Pewel Mała, ul.Żwirowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pewel Mała,śląskie

1 150 000 zł178 m² 6 460,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego domu położonego w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Pewel Mała w Beskidzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

119 000 zł850 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pewel mała - 6 km od Żywca - działka budowlana o pow. ok. 850 mkw, szer. ok. 31 m, położona w terenie płaskim z możliwością dokupienia działki obok o zbliżonej powierzchni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pewel Mała,śląskie

1 190 000 zł178 m² 6 685,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szewska

Pewel Mała,śląskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Zadbany dom z ogrodem w Beskidzie Żywieckim blisko Żywca - jest to oferta z rynku wtórnego, która może zadowolić nawet bardzo wymagającego klienta. Nieruchomość jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zadbany dom z ogrodem w Beskidzie Żywieckim blisko Żywca Nieruchomość jest doskonałą ofertą dla rodziny szukającej większego domu do zamieszkania na stałe. Dom jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dzień dobry oferuję na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Pewel Mała, tuż obok Żywca. Piękne widoki. Cisza, spokój. Fantastyczni sąsiedzi. Jednocześnie wszędzie blisko. Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

999 999 zł140 m² 7 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pewel Mała,śląskie

1 360 000 zł178 m² 7 640,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego z użytkowym poddaszem położonego w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Pewel Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

315 000 zł2 787 m² 113,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pewel mała pow. żywiecki - Nowa niższa cena! Działka o pow. 2787 mkw, szer ok. 25-28m, położona w terenie płaskim. Dojazd gminną drogą asfaltową. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Kiełbasów

Pewel Mała,śląskie

520 000 zł133 m² 3 909,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Pewel Mała - Kiełbasów w gminie Świnna Uroczy drewniany dom z ogromnym tarasem i pięknym wnętrzem Jeśli poszukujesz domu, w którym panuje sielankowy wiejski klimat to zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

399 900 zł70 m² 5 712,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:895 m²

Wyjątkowo przytulny dom, położony na klimatycznej działce, nieopodal rzeki! Dom zlokalizowany jest w Pewli Małej, na działce o powierzchni 895m 2. Działka jest zagospodarowana - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pewel Mała,śląskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom całoroczny w pięknej, cichej, spokojnej i malowniczej okolicy zlokalizowany w miejscowości Pewel Mała, powiat Żywiecki. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Pewel Mała,śląskie

145 000 zł2 431 m² 59,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość budowlana w mpzp D1.MN19 o łącznej powierzchni ok. 2431 m2, pewel Mała, gmina Świnna, powiat żywiecki. Nowa niższa super cena 145000 zł, czyli tylko 59,65 zł/1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

235 000 zł1 768 m² 133 zł/m²

 

 

 

Pewel Mała,śląskie

119 000 zł850 m² 140 zł/m²

 

 

 

Pewel Mała,śląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pewel mała - ul. Żywiecka - korzystna lokalizacja - - parter do wynajęcia - Przedstawiamy Państwu nieruchomość na wynajmem lokal mieszkalny ok. 40 m2 w budynku wolnostojącym na parterze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Świerkowa

Pewel Mała,śląskie

175 000 zł1 254 m² 139,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam. Gorąco zachęcam do zapoznania się z opisem, jest długi, ale zawiera wyczerpujące i istotne informacje o posesji. Fotografie przedstawiają działkę w różnych okresach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne